Недвижимость Харьков :: Проектування та встановлення опалення

квадратный метр,недвижимость,строительство

Проектування та встановлення опалення

Встановлення опалення і розробка проекту для системи опалення в більшості випадківПроектування та встановлення опалення вимагає професійних послуг фахівців, а іноді і узгодження проекту у відповідних інстанціях. Деяке опалювальне обладнання містить в гарантійних талонах пряму вказівку ​​встановити його тільки за допомогою спеціалізованої фірми. При самостійно установці виробник знімає з себе всі зобов'язання і по суті не робить гарантійне обслуговування.

Проект опалювальної системи включає в себе як вибір місця для встановлення обладнання, так і ряд інших заходів, до числа яких входить:

  • Монтаж системи і радіаторів опалення
  • Монтаж вентиляційної системи, при необхідності підключення до димоходу
  • Перевірка та діагностика нормального функціонування системи опалення

При установці опалювального обладнання необхідно використовувати лише ті матеріали, які дозволені діючими інструкціями, рекомендують фахівці. Іноді при установці газової колонки або бойлера, газового котла та іншого обладнання, власники житла з'єднують прилади з вентиляційним відсіком допомогою гофрованої труби. Безумовно, така труба красиво виглядає в інтер'єрі. І в той же час гофра легко може перегоріти, і тоді чадний газ піде в житлове приміщення, що досить небезпечно для життя.
Після установки опалення фахівці перевіряють його нормальне функціонування, при необхідності пломбують.

источник: Квадратный метр

Любое полное или частичное копирование материалов сайта запрещено.

 

 
 


© 2009 - 2018 Все права защищены! http://m2.kharkov.ua Недвижимость город Харьков.Портал недвижимости "Квадратный метр"
Копирование, републикация, перепечатка и использование на других интернет ресурсах любых материалов сайта "Квадратный Метр" строго запрещены!