Недвижимость Харьков :: Тепловий насос - перспективи альтернативної енергетики

квадратный метр,недвижимость,строительство

Тепловий насос - перспективи альтернативної енергетики

З кожним днем людство все більш розуміє, що використовувати невідновні природні енергетичні ресурси такі як природний газ, нафту, вугілля, торф, тощо, для покриття своїх потреб в енергії не є найкращим варіантом. Адже дані ресурси не є безмежними на планеті Земля та їх спалювання призводить до підвищення середньорічної температури, танення льодовиків та зростання рівня вуглекислого газу (СО2) в атмосфері.
Якщо брати до уваги кількість викопних енергетичних ресурсів, то з врахуванням темпу їх добування на сьогодні, їх вистачить на 70-150 років, при чому нафта в цьому діапазоні складає близько 80-90 років. Хоча людство не спроможне зупинити їх прогресивно зростаюче споживання, адже кількість людей на планеті росте, а для цього необхідно все більше і більше енергії та ресурсів, з яких вона утворюється. Враховуючі всі перераховані факти, все актуальнішим стають енергозберігаючі зелені технології для збереження планети Земля для майбутніх поколінь.
До таких технологій належать – теплові насоси , сонячні колектори, вітрогенератори, гідроелектростанції, фотоелектричні панелі, використання енергії припливів та відпливів, біогазові установки, тощо. Головним фактором при використанні зелених технології є те, що вони не використовують викопних палив, чи електричної енергії, котра виробляється з викопного палива. Можливо хтось скаже, як теплові насоси відносяться до зелених технології, адже вони споживають електроенергію? Так вони використовують електроенергію, але ця енергія може вироблятися гідроелектростанціями, вітрогенераторами, фотоелектричними панелями, тощо.
Гідроелектростанції перетворюють енергію води в електричну, фотоелектричні панелі перетворюють енергію Сонця в ту саму електроенергію, вітрогенератори (в народі просто вітряки) перетворюють енергію вітру в електричну, інші системи працюють аналогічним чином перетворюючи відновну енергію в електричну чи теплову, холод. Головним у використанні є той факт, що ми не впливаємо на оточуюче середовище, не змінюємо його, а зберігаємо його таким як воно є, для майбутніх поколінь.
http://progress21.com.ua

 
 


© 2009 - 2018 Все права защищены! http://m2.kharkov.ua Недвижимость город Харьков.Портал недвижимости "Квадратный метр"
Копирование, републикация, перепечатка и использование на других интернет ресурсах любых материалов сайта "Квадратный Метр" строго запрещены!