Недвижимость Харьков :: Секрет вибору правильного матрацу

квадратный метр,недвижимость,строительство

Секрет вибору правильного матрацу

Однією з основ нормальної життєдіяльності людини є сон. Від його глибини і тривалості безпосередньо залежить наша працездатність і загальна активність. І варто докласти певних зусилль для забезпечення власного якісного та комфортного сну. Для цього необхідний, перш за все, хороший матрац, на якому вам належить спати. Матраци для сну повинні мати в числі своїх властивостей ортопедичний ефект.

Тільки за цієї умови на них можна повноцінно відпочивати, повністю розслабившись. Вірно підібраний матрац сприяє розслабленню, оскільки має властивість підтримувати в правильному положенні хребет і кожен м'яз нашого тіла, сприяючи повній релаксації. Матраци для сну з ортопедичним ефектом давно вже не є новинкою. Але йде безперервний процес вдосконалення матеріалів, що застосовуються у виготовленні матраців, пружинних конструкцій, розширюється спектр нових різновидів. Наприклад, найновіший з матеріалів, що застосовуються у виробництві ортопедичних матраців - "піна з пам'яттю".

Пружинний або безпружинний ортопедичний матрац, що містить в якості наповнювача "піну з пам'яттю" - чудовий вибір, який забезпечить вам міцний, здоровий сон. Чим же так цінний матрац, виготовлений з "піни з пам'яттю"? "Піна з пам'яттю" є однією з розробок NASA для космічної програми США 1970 року, відомої під назвою Tempur. Матрац з такої піни максимально точно повторює конфігурацію нашого тіла під час сну або відпочинку завдяки тому, що під впливом тепла і ваги тіла "піна з пам'яттю" розм'якшується, приймаючи точні його контури. Такий матрац сприяє рівномірному розподілу навантаження по всій поверхні тіла, за рахунок чого практично не відчувається під час сну на ньому, а після пробудження тіло швидко приходить в необхідну фізичну форму.

Далі - цей матеріал ("піна з пам'яттю") не викликає алергічних реакцій, служачи, таким чином, ідеальним вибором для алергіків, і, більше того, "піна з пам'яттю" здатна "запам'ятовувати" температуру вашого тіла, забезпечуючи комфортний саме для вас температурний режим під час сну! В силу своїх унікальних властивостей, "піна з пам'яттю" стоїть попереду всіх інших матеріалів у вельми значущому параметрі, яким є анатомічність. Пориста структура "піни з пам'яттю" робить її добре вентильованою і дозволяє не боятися вологи - волога, що потрапила всередину матраца, дуже швидко випарується. Матраци для сну, виготовлені із застосуванням "піни з пам'яттю", здатні витримувати значні навантаження і швидко відновлювати свою первинну форму. Як видно зі сказаного, ортопедичний матрац вашого ліжка, виготовлений на основі "піни з пам'яттю", здатний зробити ваш сон максимально комфортним.

А якісний відпочинок необхідний кожній людині, яка бажає на довгі роки зберегти здоров'я, бадьорість, високу працездатність, а головне - уміння радіти кожному прожитому дню!

Спонсор цієї статті - веб-портал krisla.Info - меблі для офісу у Києві

 
 


© 2009 - 2018 Все права защищены! http://m2.kharkov.ua Недвижимость город Харьков.Портал недвижимости "Квадратный метр"
Копирование, републикация, перепечатка и использование на других интернет ресурсах любых материалов сайта "Квадратный Метр" строго запрещены!