квадратный метр,недвижимость,строительство

 доска объявлений Харьков,дать рекламу в Харьковедать рекламу Харьков, Харьков реклама

Новости

Статьи

Бизнес

Курсы,обучение

Интернет,сайты

Недвижимость

Банки,кредиты,финансы

Путешествие,отдых

Работа

Интерьер,дизайн

Строительство,ремонт

Мебель

Реклама

Психология,отношения

Красота,мода

Авто,перевозки

Право,безопасность

Оборудование

Техника,ПК

Новости

Интернет магазины

Полезная информацияСекрет вибору правильного матрацу

Однією з основ нормальної життєдіяльності людини є сон. Від його глибини і тривалості безпосередньо залежить наша працездатність і загальна активність. І варто докласти певних зусилль для забезпечення власного якісного та комфортного сну. Для цього необхідний, перш за все, хороший матрац, на якому вам належить спати. Матраци для сну повинні мати в числі своїх властивостей ортопедичний ефект.

Тільки за цієї умови на них можна повноцінно відпочивати, повністю розслабившись. Вірно підібраний матрац сприяє розслабленню, оскільки має властивість підтримувати в правильному положенні хребет і кожен м'яз нашого тіла, сприяючи повній релаксації. Матраци для сну з ортопедичним ефектом давно вже не є новинкою. Але йде безперервний процес вдосконалення матеріалів, що застосовуються у виготовленні матраців, пружинних конструкцій, розширюється спектр нових різновидів. Наприклад, найновіший з матеріалів, що застосовуються у виробництві ортопедичних матраців - "піна з пам'яттю".

Пружинний або безпружинний ортопедичний матрац, що містить в якості наповнювача "піну з пам'яттю" - чудовий вибір, який забезпечить вам міцний, здоровий сон. Чим же так цінний матрац, виготовлений з "піни з пам'яттю"? "Піна з пам'яттю" є однією з розробок NASA для космічної програми США 1970 року, відомої під назвою Tempur. Матрац з такої піни максимально точно повторює конфігурацію нашого тіла під час сну або відпочинку завдяки тому, що під впливом тепла і ваги тіла "піна з пам'яттю" розм'якшується, приймаючи точні його контури. Такий матрац сприяє рівномірному розподілу навантаження по всій поверхні тіла, за рахунок чого практично не відчувається під час сну на ньому, а після пробудження тіло швидко приходить в необхідну фізичну форму.

Далі - цей матеріал ("піна з пам'яттю") не викликає алергічних реакцій, служачи, таким чином, ідеальним вибором для алергіків, і, більше того, "піна з пам'яттю" здатна "запам'ятовувати" температуру вашого тіла, забезпечуючи комфортний саме для вас температурний режим під час сну! В силу своїх унікальних властивостей, "піна з пам'яттю" стоїть попереду всіх інших матеріалів у вельми значущому параметрі, яким є анатомічність. Пориста структура "піни з пам'яттю" робить її добре вентильованою і дозволяє не боятися вологи - волога, що потрапила всередину матраца, дуже швидко випарується. Матраци для сну, виготовлені із застосуванням "піни з пам'яттю", здатні витримувати значні навантаження і швидко відновлювати свою первинну форму. Як видно зі сказаного, ортопедичний матрац вашого ліжка, виготовлений на основі "піни з пам'яттю", здатний зробити ваш сон максимально комфортним.

А якісний відпочинок необхідний кожній людині, яка бажає на довгі роки зберегти здоров'я, бадьорість, високу працездатність, а головне - уміння радіти кожному прожитому дню!

Спонсор цієї статті - веб-портал krisla.Info - меблі для офісу у Києві

 
 


© 2009 - 2016 Все права защищены! http://m2.kharkov.ua Недвижимость город Харьков.Портал недвижимости "Квадратный метр"
Копирование, републикация, перепечатка и использование на других интернет ресурсах любых материалов сайта "Квадратный Метр" строго запрещены!