Недвижимость Харьков :: Новости :: Вимоги до оснащення приміщень для ліцензування лабораторії

квадратный метр,недвижимость,строительство

     

Вимоги до оснащення приміщень для ліцензування лабораторії

Якщо вас цікавить ліцензія для медичної лабораторії в Україні, ознайомтеся із вимогами до її оснащення, які згадуються у даній публікації. Приміщення для облаштування лабораторії має відповідати нормам: зазначеним у ДБН В.2.2-10-2001. Будинки і споруди. Заклади охорони здоров’я, а також ДБН В.2.2-15:2019 Житлові будинки.

відкрити приватну клініку

Ліцензійні вимоги до вентиляційної системи

Крім того, що нерухомість, у якій облаштовується лабораторія не має належати до житлового фонду, варто зважати на те, що до оснащення приміщень також висувається низка окремих вимог. Наприклад, слід встановити потужну вентиляційну систему. Вентиляція має бути незалежною від інших приміщень будівлі. Необхідний повітрообмін може забезпечуватися завдяки припливно-витяжній системі та механічному спонуканню. Кратність повітрообміну визначає проектно-монтажна організація відповідно до площі та існуючих нормативів згідно із документом, який було згадано вище.

Забезпечення стандартів вентиляції має підтверджуватися паспортом, який надає підрядник, та актом перевірки ефективності вентиляційної системи. Це може бути оформлено як один документ або два різні.

Ліцензійні вимоги до санвузлів лабораторії

У всіх робочих приміщеннях лабораторії варто встановити раковини, в яких персонал митиме руки. Ці раковини мають бути оснащені змішувачами холодної та гарячої води та розташовуватися біля виходу. Біля раковини необхідно розмістити миючі та дезинфікуючі засоби у спеціальних пристроях. Для сушіння рук треба придбати спеціальні апарати або ж допускається використання одноразових рушників.

Якщо ви хочете відкрити приватну клініку з досить великою кількістю відвідувань, бажано облаштовувати санвузли окремо для персоналу та для пацієнтів.

Ліцензійні вимоги до матеріалів, які використовуються для оснащення

Безпосередня робота ведеться у наступних приміщеннях:

  • лаборантська;

  • мийна;

  • стерилізаційна тощо.

Отже, ці кімнати мають ремонтуватися із застосуванням лише тих матеріалів, зокрема, фарби, які підлягають вологому прибиранню із застосуванням дезінфікуючих засобів. Необхідно подбати про те, щоб всі матеріали мали сертифікати відповідності із зазначенням того, що матеріал є придатним «для лікувально-профілактичних закладів / процедурних або хірургічних кабінетів». Лабораторні меблі також мають виготовлятися з водонепроникного та вогнетривкого матеріалу, який є стійким до впливу кислот, лугів та дезінфікуючих розчинів.

2020-09-13 06:58:56

<<Назад>>

Читайте в этой рубрике :


 
 


© 2009 - 2018 Все права защищены! http://m2.kharkov.ua Недвижимость город Харьков.Портал недвижимости "Квадратный метр"
Копирование, републикация, перепечатка и использование на других интернет ресурсах любых материалов сайта "Квадратный Метр" строго запрещены!