Недвижимость Харьков :: Новости :: Чесно – громадський рух на добровільних засадах

квадратный метр,недвижимость,строительство

     

Чесно – громадський рух на добровільних засадах

chesno-gromadskiy-ruh-na-dobrovlnih-zasadahПолітика – справа, осторонь якої залишатись апріорі не можна. Все-таки, саме депутати, міністри, сільські голови ухвалюють рішення, згідно з якими живе абсолютно кожен громадянин. Існує категорія, так званих, аполітичних осіб.

Але, необхідно розуміти – це лише де-юре. Де-факто кожен громадянин так чи інакше цікавиться політичним життям і залежить від певних державних міністерств, відомств, інших установ. Все більше і більше людей стають членами різноманітних організацій, рухів, об’єднань. Ці структури відрізняються між собою за декількома критеріями, але переслідують єдину ціль – добробут країни.

Світ не без добрих і справедливих людей. Саме такі сформували Чесно - це громадський рух, з інформацію про котрого можна ознайомитись на сайті chesno.org.

Існує він вже декілька років. Як свідчать статистичні дані, переважна більшість українців чула про цю організацію. Однак, практично всі вони не до кінця розуміють, з якою метою створено «Чесно».

Кожен прагне до того, аби жити щасливо і забезпечити достойне життя своїм дітям, внукам. На жаль, надіятись на представників влади – не варто. Саме тому і функціонує рух, завдяки якому виборець зможе бути в курсі подій, що напряму пов’язані з кандидатами. Інформація – доступна для всіх. Це надзвичайно важливо, адже жителі віддалених населених пунктів також повинні володіти необхідними даними.

Поки хтось все ще шукає винних, інші вже зуміли розібратись, хто приблизно достойний того, аби зайняти найвищі пости в державі. Паралельно з цим громадяни розуміють, кому довіряти категорично не можна. Велика кількість осіб балотується на різні посади. Відповідно, потрібно виконати певний обсяг роботи. З цим прекрасно справляються небайдужі активісти, а тому кожен зможе дізнатись про кандидата на своєму окрузі практично все.

Несправедливість в сучасному суспільстві, а особливо в політиці – присутня. До того ж її масштаби дійсно вражає. Складається враження, що пересічний виборець ніколи не зможе дізнаватись об’єктивні дані, він роками змушений помилятись лише через те, що події в засобах масової інформації висвітлюються не об’єктивно.

Але, як бачимо, є рух, котрий асоціюється з масштабністю, нейтральністю, відкритістю. Достатньо приділити певну кількість вільного часу, знайти дані про потрібного кандидата, проаналізувати їх і прийняти рішення – варто голосувати за цю особу, чи ні.

Джерело: https://www.chesno.org/

2018-11-29 10:16:18

<<Назад>>

Читайте в этой рубрике :


 
 


© 2009 - 2018 Все права защищены! http://m2.kharkov.ua Недвижимость город Харьков.Портал недвижимости "Квадратный метр"
Копирование, републикация, перепечатка и использование на других интернет ресурсах любых материалов сайта "Квадратный Метр" строго запрещены!