Недвижимость Харьков :: Новости :: Металочерепиця - відносно недорогий і часто споживаний вид покрівлі для даху

квадратный метр,недвижимость,строительство

     

Металочерепиця - відносно недорогий і часто споживаний вид покрівлі для даху

Металочерепиця - відносно недорогий і часто споживаний вид покрівлі для даху. Її рекомендують використовувати в умовах з неагресивним ступенем впливу навколишнього середовища, при температурі - 50 і +50 ° С. Вона екологічно безпечна, міцна і водночас легка. Проста в монтажі та ремонті дахів. Має великий вибір кольорів.

Якщо Ви бажаєте купити металочерепицю в Ужгороді, радимо Вам, детально ознайомитися з інформацією про нашу компанію.

Ми надаємо всі види покрівлі дахів, тому ми не зацікавлені нав'язувати Вам якусь конкретну. З усією продукцією можете, ознайомиться на нашому сайті в розділі «каталог». Так само на сайті є фотографії наших робіт і відгуки клієнтів. Металочерепиця в Ужгороді сертифікована, згідно всіх міжнародних стандартів. Металочерепиця виготовлена ​​з якісної сировини, яке стійке до різних кліматичних умов. Наша продукція від надійного постачальника, в якому ми впевнені. З заводом-виробником ми співпрацюємо не один рік. Будьте впевнені, у придбанні якісного і надійного продукту.

Основні етапи перед покупкою металочерепиці в Закарпатті:

  • Вам потрібно залишити заявку на зворотний дзвінок на нашому сайті, натиснувши кнопку «Зателефонувати мені», і заповнити всі необхідні дані. З Вами зв'яжеться компетентний співробітник для уточнення деталей.
  • Виїзд на об'єкт для проведення точних вимірів. Наш співробітник безкоштовно виїжджає на об'єкт і консультує за видами металочерепиці.
  • Готуємо пропозицію і обговорюємо ціну.
  • Доставляємо матеріали для монтажу. Ми гарантуємо безпечну доставку, якщо під час доставки буде пошкоджена металочерепиця, ми безкоштовно міняємо її на нову.

Якщо у Вас немає своєї бригади для покрівлі даху, ми можемо запропонувати Вам послуги своїх фахівців. Наші фахівці мають всі необхідні інструменти для того що б швидко і якісно зробити монтаж. Ми надаємо гарантію по закінченню роботи.

Ідеальні варіант - співвідношення ціни і якості. Наша компанія використовує у виробництві тільки імпортний матеріал, перевіреної якості.

Замовити металочерепицю в Закарпатті за найкращою ціною і відмінної якості тільки у нас.

Металочерепицю ми відвантажуємо в день замовлення. Термін доставки від 1 до 10 днів. Вам не доведеться довго чекати замовлення.
Компанія ОДК гарантує безпечну доставку металочерепиці на Ваш об'єкт. Якщо під час доставки металочерепиця пошкодиться, то ми безкоштовно замінимо її на нову.

Металочерепиця

2018-09-26 11:04:46

<<Назад>>

Читайте в этой рубрике :


 
 


© 2009 - 2018 Все права защищены! http://m2.kharkov.ua Недвижимость город Харьков.Портал недвижимости "Квадратный метр"
Копирование, републикация, перепечатка и использование на других интернет ресурсах любых материалов сайта "Квадратный Метр" строго запрещены!