Недвижимость Харьков :: Новости :: Сталевий сайдинг - це недорого, практично й естетично

квадратный метр,недвижимость,строительство

     

Сталевий сайдинг - це недорого, практично й естетично

Сталевий сайдинг - це недорого, практично й естетичноЯкщо ви бажаєте облицьовувати фасад вашого приватного будинку міцним, стильним і при цьому надійним оздоблювальним матеріалом, то варто віддати перевагу оцинкованого металевого листа. Металевий сайдинг від компанії «КОБО» kobosteel.com візуально неможливо відрізнити від натурального дерев'яного бруса. Компанія виробляє продукт європейської якості, реалізуючи його за українськими цінами. Металевий сайдинг блок хаус вітчизняного виробництва - це економічно-вигідне рішення для тих, хто намагається раціонально витрачати бюджет і пі цьому не бажає втрачати в якості обробки фасадів. Металевий сайдинг візуально в точності імітує оциліндрованої натуральне дерево як за формою і фактурою, так і по малюнку і кольору. Дерев'яна фактура забезпечується завдяки покриттю Printech - ваш будиночок буде здаватися дерев'яним.

Металевий блок хаус (металевий блок хаус) українського виробництва використовується для недорогий і якісною облицювання фасадів нових будинків з невеликою кількістю поверхів і в процесі реконструкції фасадів старих будівель. При монтажі блок хауса з металу не потрібно вирівнювати стіни, задувати тріщини і вести інші підготовчі роботи. Металевий блок хаус встановлюється швидко і просто - ви самі зможете обшити їм зовнішню сторони стіни будинку за прикладом конструктора (завдяки наявності зручних замків для зчеплення).

ТМ Кобо пропонує тут kobosteel.com  металевий сайдинг блок хаус, металочерепицю, металевий паркан і інші вироби, гарантує високу якість при гнучких цінах. У компанії можна придбати вироби як з економ класу, так і колекції преміальних класів з міцніших складових. Ціни тут нижче, ніж пропонує ряд конкурентів. Також компанія пропонує будівництво басейнів будь-яких типів, як закритих - так і відкритих. Металевий сайдинг блок хаус вітчизняного виробництва - це економічно-вигідне рішення для тих, хто намагається раціонально витрачати бюджет і пі цьому не бажає втрачати в якості обробки фасадів.  Маючи великий досвід, фахівці можуть гарантувати що як вироби - так і будівництво - буде виконано в зіставимо з усіма нормативами.

Повітряні порожнечі забезпечують додаткову звуко- і термоізоляцію. Деякі покупці воліють поєднувати обшивку з оцинкованого блок хауса з сучасними термоізоляційними матеріалами для більшого утеплення будівлі. Матеріал застосовується при зведенні магазинів, кіосків і торгових площ, при будівництві огорож, при виведенні виробничих приміщень.

2017-05-18 07:11:30

<<Назад>>

Читайте в этой рубрике :


 
 


© 2009 - 2018 Все права защищены! http://m2.kharkov.ua Недвижимость город Харьков.Портал недвижимости "Квадратный метр"
Копирование, републикация, перепечатка и использование на других интернет ресурсах любых материалов сайта "Квадратный Метр" строго запрещены!