квадратный метр,недвижимость,строительство

 доска объявлений Харьков,дать рекламу в Харьковедать рекламу Харьков, Харьков реклама

Новости

Статьи

Бизнес

Курсы,обучение

Интернет,сайты

Недвижимость

Банки,кредиты,финансы

Путешествие,отдых

Работа

Интерьер,дизайн

Строительство,ремонт

Мебель

Реклама

Психология,отношения

Красота,мода

Авто,перевозки

Право,безопасность

Оборудование

Техника,ПК

Новости

Интернет магазины

Полезная информация     

Ландшафтний дизайн: як вдало виділити власне подвір\'я чи зелений газон

Гранітні бордюри у ландшафтному дизайніЦікавість до ландшафтного дизайну серед пересічних українців поступово зростає. А разом з нею росте популярність кам’яних бордюрів, незамінного будматеріалу для облаштування паркових доріжок, тротуарів, паркувань, доріг та міських площ. І якщо раніше гранітний бортовий камінь застосовували для потреб міського благоустрою, то сьогодні матеріал можна зустріти на приватних подвір’ях і садах.

Основним призначенням гранітного бордюру є забезпечення максимальної довговічності викладеної кам’яною бруківкою чи плиткою доріжки. В якості опори він укріплює саме покриття, не дає руйнуватися (під впливом навантаження окремі елементи не роз’їжджаються, не псуються). Завдяки цьому терміни експлуатації покриття значно збільшується. Крім того, купити бордюри в Львові можна і в якості своєрідного декоративного елемента. Акуратний і привабливий бордюрний камінь дозволить створити унікальний проект саду чи паркової зони, оформити присадибну ділянку згідно з тенденціями світового ландшафтного дизайну. Матеріал дозволить приховати певні недоліки, зробивши територію цілісною і природньою.

Різновиди кам’яних бордюрів

Залежно від сфери та очікуваних навантажень, для облаштування територій та паркових доріжок застосовуються різні види бордюрів:

  • ГП1 призначено для виокремлення тротуарів та газонів від проїжджої частини, внутрішньо квартальних проїздів;
  • ГП2 та ГП3 використовуються в тунелях, на з’їздах, на мостах, шляхопроводах;
  • типорозміри ГП4 та ГП5 служать для відокремлення пішохідних зон від газонів, клумб, садів;
  • скошений з одного боку кам’яний бордюр ГПВ кладуть доволі рідко (будматеріал застосовується при облаштуванні в’їздів з проїжджої частини на тротуар);
  • радіальні ГК5 та ГК8 кладуть в місцях заокруглення тротуарів (для їх відокремлення від проїжджої частини), при оформленні клумб та газонів.

Як і гранітну бруківку, бордюрний камінь виготовляються з колотими та пиляними гранями. Колоті елементи добувають шляхом дроблення великих брил граніту на спеціальному обладнанні. Бордюри з гладкою пиляною поверхнею отримують шляхом алмазної різки каменю.

При потребі поверхня будматеріалу піддається додатковій обробці – полірується або обробляється термічною грілкою. Ознайомитися детальніше з різними видами кам’яних бордюрів та способами їх обробки можна на сайті компанії "Діабаз".

Квапимось повідоми приємну новину: не упустіть можливість придбати гранітні паркові бордюри (поребрики) за ціною бетонних! – детальніше.

2017-04-19 16:07:03

<<Назад>>

Читайте в этой рубрике :


 
 


© 2009 - 2016 Все права защищены! http://m2.kharkov.ua Недвижимость город Харьков.Портал недвижимости "Квадратный метр"
Копирование, републикация, перепечатка и использование на других интернет ресурсах любых материалов сайта "Квадратный Метр" строго запрещены!