Недвижимость Харьков :: Новости :: Ландшафтний дизайн: як вдало виділити власне подвір\'я чи зелений газон

квадратный метр,недвижимость,строительство

     

Ландшафтний дизайн: як вдало виділити власне подвір\'я чи зелений газон

Гранітні бордюри у ландшафтному дизайніЦікавість до ландшафтного дизайну серед пересічних українців поступово зростає. А разом з нею росте популярність кам’яних бордюрів, незамінного будматеріалу для облаштування паркових доріжок, тротуарів, паркувань, доріг та міських площ. І якщо раніше гранітний бортовий камінь застосовували для потреб міського благоустрою, то сьогодні матеріал можна зустріти на приватних подвір’ях і садах.

Основним призначенням гранітного бордюру є забезпечення максимальної довговічності викладеної кам’яною бруківкою чи плиткою доріжки. В якості опори він укріплює саме покриття, не дає руйнуватися (під впливом навантаження окремі елементи не роз’їжджаються, не псуються). Завдяки цьому терміни експлуатації покриття значно збільшується. Крім того, купити бордюри в Львові можна і в якості своєрідного декоративного елемента. Акуратний і привабливий бордюрний камінь дозволить створити унікальний проект саду чи паркової зони, оформити присадибну ділянку згідно з тенденціями світового ландшафтного дизайну. Матеріал дозволить приховати певні недоліки, зробивши територію цілісною і природньою.

Різновиди кам’яних бордюрів

Залежно від сфери та очікуваних навантажень, для облаштування територій та паркових доріжок застосовуються різні види бордюрів:

  • ГП1 призначено для виокремлення тротуарів та газонів від проїжджої частини, внутрішньо квартальних проїздів;
  • ГП2 та ГП3 використовуються в тунелях, на з’їздах, на мостах, шляхопроводах;
  • типорозміри ГП4 та ГП5 служать для відокремлення пішохідних зон від газонів, клумб, садів;
  • скошений з одного боку кам’яний бордюр ГПВ кладуть доволі рідко (будматеріал застосовується при облаштуванні в’їздів з проїжджої частини на тротуар);
  • радіальні ГК5 та ГК8 кладуть в місцях заокруглення тротуарів (для їх відокремлення від проїжджої частини), при оформленні клумб та газонів.

Як і гранітну бруківку, бордюрний камінь виготовляються з колотими та пиляними гранями. Колоті елементи добувають шляхом дроблення великих брил граніту на спеціальному обладнанні. Бордюри з гладкою пиляною поверхнею отримують шляхом алмазної різки каменю.

При потребі поверхня будматеріалу піддається додатковій обробці – полірується або обробляється термічною грілкою. Ознайомитися детальніше з різними видами кам’яних бордюрів та способами їх обробки можна на сайті компанії "Діабаз".

Квапимось повідоми приємну новину: не упустіть можливість придбати гранітні паркові бордюри (поребрики) за ціною бетонних! – детальніше.

2017-04-19 16:07:03

<<Назад>>

Читайте в этой рубрике :


 
 


© 2009 - 2018 Все права защищены! http://m2.kharkov.ua Недвижимость город Харьков.Портал недвижимости "Квадратный метр"
Копирование, републикация, перепечатка и использование на других интернет ресурсах любых материалов сайта "Квадратный Метр" строго запрещены!