Недвижимость Харьков :: Нерухомість в Івано-Франківську

квадратный метр,недвижимость,строительство

Нерухомість в Івано-Франківську

Нерухомість в Івано-ФранківськуЗгідно з останніми аналітичними даними, нерухомість Івано-Франківська в 2012 році показала впевнене зростання кількості реальних продажів на первинному і вторинному ринку. Експерти відзначають, що помітно більшим попитом користуються новобудови в межах міста. Різниця в попиті на новобудови Івано-Франківськ та вторічкой помітно менше. І якщо раніше вторинний ринок займав панівне становище на ринку і більшість угод було пов'язано з купівлею квартир у вже відбудованому і обжитому житло, то зараз тут нерухомість в Івано-Франківську квартири, будинки, земельні ділянки, дачі, продаж та оренда нерухомості, більше схиляється в купівельних уподобаннях саме до новобудов.

Ціні на квартири з початку 2012 року впевнено підвищуються. На початку року ще можна було підібрати і купити квартиру недорого, до травня недорогі квартири стали рідкістю і необхідно деякий час чекати поки на ринку не "вискочить" варіант для термінового продажу. Скоротилася також час експозиції, ріелтори відзначають що з моменту появи об'єкта на ринку, у відкритому продажі, до моменту коли буде бажаючий придбати нерухомість в Івано-Франківську, проходить менше часу.

На думку експертів, що спеціалізуються на ринку Івано-Франківська, протягом цього року ціни на нерухомість будуть рости. Прогнозується також збільшення попиту на житло, зменшення різниці між попитом на вторичний і первинний ринок. Також відіграє свою роль фактор відкладеного попиту, що додасть покупців на ринку міської нерухомості.

источник: Квадратный метр

Любое полное или частичное копирование материалов сайта запрещено.

 
 


© 2009 - 2018 Все права защищены! http://m2.kharkov.ua Недвижимость город Харьков.Портал недвижимости "Квадратный метр"
Копирование, републикация, перепечатка и использование на других интернет ресурсах любых материалов сайта "Квадратный Метр" строго запрещены!