Недвижимость Харьков :: Нерухомість Львів

квадратный метр,недвижимость,строительство

Нерухомість Львів

Нерухомість ЛьвівЗ початку 2012 року попит на нерухомість у Львові помітно збільшився. На думку експертів, тут важливу роль зіграв відкладений попит і на ринку в даний момент присутні покупці не встигли вирішити своє житлове питання в минулому році. Деякі покупці чесно зізнаються, що відкладали вирішення питання з купівлею житла чекаючи прийдешнього зниження цін на нерухомість, але бачачи що вартість квадратного метра на вторинному ринку Львова до падіння не схильна, вирішили знову повернутися на ринок.

Ріелтори вважають, що попит на нерухомість Львів - оренда та продаж житла на вторинному та первинному ринку - в цьому році буде стабільно показувати впевнене зростання. Січень, на їхню думку, тільки лише задав темп зростання, і перша половина лютого наочно показала що на ринку нерухомості Львова не очікується падіння цін або зниження попиту від потенційних покупців, а навпаки - за прогнозами ріелторів ціни можуть значно зрости. Деякі експерти висловлюють думку про п'ятивідсоткове зростання цін на нерухомість Львова вже до початку літнього періоду, тоді як інші, в цілому погоджуючись з можливим зростанням, вважають що влітку зростання припинитися і ціни стабілізуються.

Окремо можна відзначити ринок оренди. Тут буде зворотна продажу ситуація і експерти одностайні в думці, що оренда Львів у літній період підніметься в ціні. Особливо це буде помітно по подобової оренди, яка покаже рекордне зростання цін під час проведення Чемпіонату Європи з футболу Євро-2012 матчі якого відбудуться у Львові.

источник: Квадратный метр

копирование,републикация,перепечатка запрещены!

 
 


© 2009 - 2018 Все права защищены! http://m2.kharkov.ua Недвижимость город Харьков.Портал недвижимости "Квадратный метр"
Копирование, републикация, перепечатка и использование на других интернет ресурсах любых материалов сайта "Квадратный Метр" строго запрещены!