квадратный метр,недвижимость,строительство

 доска объявлений Харьков,дать рекламу в Харьковедать рекламу Харьков, Харьков реклама

Новости

Статьи

Бизнес

Курсы,обучение

Интернет,сайты

Недвижимость

Банки,кредиты,финансы

Путешествие,отдых

Работа

Интерьер,дизайн

Строительство,ремонт

Мебель

Реклама

Психология,отношения

Красота,мода

Авто,перевозки

Право,безопасность

Оборудование

Техника,ПК

Новости

Интернет магазины

Полезная информацияМолитва

МолитваУ мирської метушні ми інколи перестаємо помічати, як швидко рухається час. Політика, події, економіка, особисті проблеми і негаразди - все це сприяє швидкому ходу часу, і іноді здається - що ще недавно був молодим, і ось вже діти досягли дорослого віку і починають жити своїм окремим життям. У суєті складно відчути повне умиротворення, і часто тільки молитва на вервиці і Молитва за весь християнський народ допомагає нам відмовитися від земної суєти. забути про напастях і реально відчути на собі Божу благодать і любов. Під час Великого посту, який є найсуворішим християнським постом, молитва на вервиці допомагає нам з гідністю пройти випробування і підготуватися до самого славному християнському святу - Великодня.

Іноді можна помітити, що після молитви раптом несподівано з'являються сили, час трохи сповільнюється, і починаєш переоцінювати відбувається навколо. Те, до чого раніше ставився негативно, раптом стають нормально сприймаються. Люди, про яких ще недавно відгукувалися осудливо - після молитви відчуваються, як брати і сестри, рідні по покрівлі та вірі. Молитва може багато, і щоб у цьому переконатися достатньо на хвилину перерватися від роботи або повсякденних турбот і зайти на http://pamjat.net.ua/ - тут молитва на вервітці за Спасіння душ, молитва, за померлих, про допомоги, Вірую, жива вервиці. Буквально кілька хвилин достатньо для того, щоб повністю заспокоїтися і відмовитися від політичних чвар, відчути в собі божественне начало.

 

источник: Квадратный метр

Любое полное или частичное копирование материалов сайта запрещено.

 
 


© 2009 - 2016 Все права защищены! http://m2.kharkov.ua Недвижимость город Харьков.Портал недвижимости "Квадратный метр"
Копирование, републикация, перепечатка и использование на других интернет ресурсах любых материалов сайта "Квадратный Метр" строго запрещены!