Недвижимость Харьков :: Молитва

квадратный метр,недвижимость,строительство

Молитва

МолитваУ мирської метушні ми інколи перестаємо помічати, як швидко рухається час. Політика, події, економіка, особисті проблеми і негаразди - все це сприяє швидкому ходу часу, і іноді здається - що ще недавно був молодим, і ось вже діти досягли дорослого віку і починають жити своїм окремим життям. У суєті складно відчути повне умиротворення, і часто тільки молитва на вервиці і Молитва за весь християнський народ допомагає нам відмовитися від земної суєти. забути про напастях і реально відчути на собі Божу благодать і любов. Під час Великого посту, який є найсуворішим християнським постом, молитва на вервиці допомагає нам з гідністю пройти випробування і підготуватися до самого славному християнському святу - Великодня.

Іноді можна помітити, що після молитви раптом несподівано з'являються сили, час трохи сповільнюється, і починаєш переоцінювати відбувається навколо. Те, до чого раніше ставився негативно, раптом стають нормально сприймаються. Люди, про яких ще недавно відгукувалися осудливо - після молитви відчуваються, як брати і сестри, рідні по покрівлі та вірі. Молитва може багато, і щоб у цьому переконатися достатньо на хвилину перерватися від роботи або повсякденних турбот і зайти на http://pamjat.net.ua/ - тут молитва на вервітці за Спасіння душ, молитва, за померлих, про допомоги, Вірую, жива вервиці. Буквально кілька хвилин достатньо для того, щоб повністю заспокоїтися і відмовитися від політичних чвар, відчути в собі божественне начало.

 

источник: Квадратный метр

Любое полное или частичное копирование материалов сайта запрещено.

 
 


© 2009 - 2018 Все права защищены! http://m2.kharkov.ua Недвижимость город Харьков.Портал недвижимости "Квадратный метр"
Копирование, републикация, перепечатка и использование на других интернет ресурсах любых материалов сайта "Квадратный Метр" строго запрещены!