Недвижимость Харьков :: Китайці купують нерухомість за кордоном і не хочуть купувати квартири і будинки у себе на Батьківщині

квадратный метр,недвижимость,строительство

Китайці купують нерухомість за кордоном і не хочуть купувати квартири і будинки у себе на Батьківщині

Китайці купують нерухомість за кордоном і не хочуть купувати квартири і будинки у себе на БатьківщиніНерухомість була і залишається найбільш вигідним капіталовкладенням. Купуючи нерухомість, ви явно не прогадаєте. Під час кризи, вартість на нерухомість буде падати, а значить ви зможете купити квартиру або будинок більш дешево. Коли ж економічна ситуація почне налагоджуватися - ви зможете продати свою нерухомість за дорожчою ціною.

У рейтингу найдорожчої і популярної нерухомості, наша стана явно займає не перше місце. Взагалі вартість цін на нерухомість і її попит завжди були пов'язано з економічною стабільністю в країні. На сьогоднішній момент наша країна не відрізняється особливою стабільністю, а значить і купувати нерухомістю тут особливо ніхто не буде.

Самими зацікавленими інвесторами нерухомості є китайці. Зростання економіки Китаю став найнижчим за останні півтора року. У першу чергу це пов'язано з проведенням великої кількості економічних реформ китайським урядом, спрямованих в першу чергу на соціальні програми, а також на зміну фіскальної політики держави. Все це призвело до того, що економіка великого і могутнього Китаю почала давати збій. Втім, за твердженнями самих експертів, збій цей короткочасний і вже скоро все налагодиться. При таких змінах ціни на нерухомість пішли вниз. Це було пов'язано зі зниженням попиту на квартири і будинки. Втім, навіть зниження вартості на нерухомість не привело до того, що китайці вирішили купувати свою нерухомість. Навпаки, вони стали масово скуповувати нерухомість за кордоном, спрямовуючи свої погляди у Америку, Австралію, Канаду, рідше до Європи.

Ускладнює ситуацію і той факт, що самі великі рейтингові агентства світу, знизили рейтинг китайської нерухомості до негативного. Виходить, що на сьогоднішній момент купувати нерухомість в Китаї вигідно тільки для проживання. З точки зору інвестиційної привабливості, китайська нерухомість суттєво програє.

На цьому тлі здаються страхітливими масові згортання великих проектів будівництва. Багато інвесторів, розуміючи, що не зможуть продати нерухомість за вигідними для себе цінами, просто заморожують будівництва до незрозумілих часів. Більшість тих, хто виводить свої капітали з будівельної сфери Китаю, перенаправляє їх у більш привабливі напрямки: Америку, Європу, Австралію.

Ніхто не може прогнозувати ситуацію на ринку нерухомості в Китаї, як втім і на Україні. Зниження вартості квартир в Україні не привело до збільшення попиту на них. Тут також є кілька факторів, найголовнішим з яких однозначно є незрозуміла економічна ситуація. Втім, попит на нерухомість почав знижуватися, починаючи з прийняття закону про обов'язкову оцінку нерухомості. Сьогодні експертна оцінка квартири або будинку є обов'язковою абсолютно для кожного, хто буде проводити угоди купівлі-продажу нерухомості.

 
 


© 2009 - 2018 Все права защищены! http://m2.kharkov.ua Недвижимость город Харьков.Портал недвижимости "Квадратный метр"
Копирование, републикация, перепечатка и использование на других интернет ресурсах любых материалов сайта "Квадратный Метр" строго запрещены!