Недвижимость Харьков :: Як правильно вибрати (купити) квартиру?

квадратный метр,недвижимость,строительство

Як правильно вибрати (купити) квартиру?

Покупка житла Києві– завжди вимагає від Вас максимальної концентрації сил, часу, уваги і головне хорошого консультанта. Проте не кожен може собі дозволити такого консультанта з ряду причин: відсутність фахівців з нерухомості як таких (ви живете в невеликому місті), дуже високі вимоги по оплаті послуг цього фахівця (хоча тут не рекомендуємо Вам економити) і багато інших причин. Я не думаю, що кожного разу на “огляд” нового об'єкту є необхідність брати з собою консультанта, тому в даній статті ми спробуємо коротко розглянути необхідні моменти і випадки, які дозволять Вам самостійно проводити первинну оцінку житла.

Отже, покупка квартири, як правило, складається з декількох етапів: пошук відповідної квартири, огляд даної квартири, головне перевірити документи, документальне оформлення, розрахунки по операції і так далі. Найперший крок полягає у виборі того, який тип житла Вас цікавить: квартира в новобудові або звернетеся в сферу вторинного ринку житла або продаж квартир Києва.

Потім слід визначитися з районом. При виборі району ви повинні керуватися своїми критеріями, які бажано виробити і акуратно виписати на листочок. Найпоширеніші з них: близькість до роботи, транспортних розв'язок (метро, автобуси, маршрутні таксі і так далі), до дитячого садка (школі), простота виїзду на дачу, екологічна ситуація і тому подібне . Звернете увагу, є поряд з будинком парк, зелена зона, дитячий ігровий майданчик. 

Третій етап – це безпека мешкання в тій квартирі, на якій ви зупинили свій вибір. Недотримання норм санітарних даних в споруді будівель: не добре розведена електропроводка, неправильне спорудження систем вентиляції, кондиціонування, використання неякісних будівельних і обробних матеріалів – все це є чинниками екологічної риски. Наявність новобудов, а також незавершеного будівництва може негативно відбитися на конструкції будинку (поява тріщин т.д.) В цьому випадку рекомендується заздалегідь провести екологічне і інженерне обстеження перед покупкою квартири (ось коли Вам вже знадобиться консультант), оскільки в більшості випадків ліквідовувати небезпечні забруднення  або тріщина в будинку непросто, а з часом і зовсім неможливо.

Якщо Ви визначилися з районом, можна перейти до вибору будинку або квартири.                   

   Існує ряд параметрів під час вибору житла :

•             тип санвузла (поєднані або роздільний);

•             належність і розміри балкона, лоджії;

•             стан двору, під'їзду;

•             наявність ліфта;

•             кількість поверхів, розміри житлових кімнат;

•             стан квартири;

•             планування кімнат, кухні, ванни, передпокою;

•             відстань до найближчої транспортної зупинки;

•             наявність сміттєпроводу;

•             орієнтація вікон квартири.

•             матеріал будинку, стенів, рік споруди;

•             віддаленість від центру міста;

•             престижність і екологічна чистота району;

•             наявність телефону;

•             висота стель;

Найбільший попит традиційно мають одно- і двокімнатні квартири.  Істотна характеристика будинку  це матеріал, з якого виконані стіни. Дома бувають цегельні, блочні, панельні, панельні, монолітні, дерев'яні (рубані, щитові, каркасно-засипні), змішані та інші. Матеріал поверхових перекриттів (дерево, метал, залізобетон і ін.) надає вплив на довговічність всієї будови. Стеля всіх будинків найбільше схильна до атмосферних дій і від її матеріалу і стану залежить довговічність комфортного мешкання.

Агенція нерухомості Київа це - AllCity

 
 


© 2009 - 2018 Все права защищены! http://m2.kharkov.ua Недвижимость город Харьков.Портал недвижимости "Квадратный метр"
Копирование, републикация, перепечатка и использование на других интернет ресурсах любых материалов сайта "Квадратный Метр" строго запрещены!